yazarların altılı ganyan kurgulama yöntemleri

1 Entry Daha
öncelikle oynasam da oynamasam da doğu hipodromları haricindeki bütün koşuları izliyorum. takip edilmeye değer atları kolluyorum. takip edilen atlardan birini uygun grupta yakaladığımda; galopları, koşu aralığı, jokey, pist vs gibi faktörleri de uygsunsa kesinlikle tek yazıyorum. yani altılıyı her gün oynamış olmak için oynamıyorum. sadece bildiğim takip ettiğim bir at varsa onun üzerine kurarak oynuyorum. bu 1. kuralım.

2. kuralım altılı ganyan cazip olacak şekilde kurgulamalıyım. bu tamamen kişisel bir tercih. ve hiçbir atı gözardı etmeden tek tek inceliyorum. her zaman için bir atı diğerine tercih etmem gerekiyorsa agf tablosunda geride olanı tercih ediyorum.

son olarak koşu tipleri, pist durumu ve kişisel tecrübeme dayanarak her ayakta favorileri geçebilecek atları arıyorum. veya tersten bakarsak, favorinin zaaflarını arıyorum. kuponda ne kadar az favori at olursa sürprizlere o kadar çok yer açılır ve maliyet düşer.

ve elbette bunların hepsinin akla mantığa yatkın olması gerekiyor. para vermeyeceğini düşündüğüm bir program olduğunu düşünüyorsam asla oyun oynamıyorum.
1 Entry Daha
youtube abone hilesi