yazarların altılı ganyan kurgulama yöntemleri

altıli çalışırken herkesin bir stili vardır ben kısaca kendi stilimden bahsedeceğim sonrada sizler kendi stilinizi uazın ki yarışsever de faydalansın.

ben bulten veya dergiden çalışırken öncelikle ilk ayaktan başlayarak gelme ihtimali olmayan isimlerin üstünü karalarım. tabii bunu yaparken iyice emin olun ki bir daha akliniza bir sey takilmasin boyle yapinca misal 13 atin kostugu bir yerde kafadan gel.e ihtimalinin hic olmadigi 5 at karalarsaniz 8 at icinde secim yapmaniz daha kolay olacaktir.
once her ayak icin bunu yapin sonra bultene tekrar bakin birden kolaylastigini sizde goreceksiniz...

tahminleriniz hep kazanc getirsin...
öncelikle oynasam da oynamasam da doğu hipodromları haricindeki bütün koşuları izliyorum. takip edilmeye değer atları kolluyorum. takip edilen atlardan birini uygun grupta yakaladığımda; galopları, koşu aralığı, jokey, pist vs gibi faktörleri de uygsunsa kesinlikle tek yazıyorum. yani altılıyı her gün oynamış olmak için oynamıyorum. sadece bildiğim takip ettiğim bir at varsa onun üzerine kurarak oynuyorum. bu 1. kuralım.

2. kuralım altılı ganyan cazip olacak şekilde kurgulamalıyım. bu tamamen kişisel bir tercih. ve hiçbir atı gözardı etmeden tek tek inceliyorum. her zaman için bir atı diğerine tercih etmem gerekiyorsa agf tablosunda geride olanı tercih ediyorum.

son olarak koşu tipleri, pist durumu ve kişisel tecrübeme dayanarak her ayakta favorileri geçebilecek atları arıyorum. veya tersten bakarsak, favorinin zaaflarını arıyorum. kuponda ne kadar az favori at olursa sürprizlere o kadar çok yer açılır ve maliyet düşer.

ve elbette bunların hepsinin akla mantığa yatkın olması gerekiyor. para vermeyeceğini düşündüğüm bir program olduğunu düşünüyorsam asla oyun oynamıyorum.
sayın dostlar altılı oynamak tamamen takıp ve bilgiye dayalıdır
bunu asla unutmayalım
zaten tjk da videolarını o mesafeleri kosup kosmadıgını yarıs sartlarını kılo jokey faktörlerini değerlendirip bakmak gerekır
diyelim hiç bir sey bilmeyip yorumcuların tahmınlerıyle sans denemek ıstıyorsunuz ozman onun oyunlarını bir sure takıp edıp sonra oynamalısınız kesinlikle altılıda yapmamanız gereken hatalar
paralı sitelere uye olmayın

ikili ganyan oyunlarına iştirak etmeyın

ilk defa koşacak olan atlarda tek aramayın

kosu kesınlesmeden kupon atmayın

ganyanda para çekerken sakın ve tanıdık ganyan bayı secin

kuponu yatırdıktan sonra mutlaka kontrol edin

at yarısı oynarken ganyan bayıde kımseyle at yarısında iddaa etmeyın garantısı yok cunku
youtube abone hilesi