Duyurular

e posta onayı kaldırıldı

selam sözlük yazar adayları,

artık e-posta onayına gerek kalmadan üyeliğiniz aktive olmakta. bunun için üye kaydını tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

2. nesil yazarlar

2. nesil yazar alımında çaylaklık süreci yeniden çalışacaktır. 5 entry giren çaylakların entry'leri kontrol edildikten sonra yayına girecek ve yazarlıkları onaylanacaktır.

at başlıkları

selam sevgili ganyan sözlük yazarları.

birçok başlıkta kendilerini gerek doğrudan, gerek bakınız vererek andığımız bu güzel canlıların başlıklarını doldurabilirsek şahane olur. malum, binlerce at var ve bunlar hakkında bildiklerimizi yazarsak sözlüğün ana amaçlarından birini gerçekleştirebiliriz.

başlığın ilk entry'sinde atımızı tanıtmak için en azından ırkından, orjininden ve sahibinden bahsetmemiz iyi olur. böylelikle ilk entry'ler için bir format birliği de sağlamış oluruz.

daha sonra başlıklara yazılacak entry'ler ile zaten birçok bilgi ve anı paylaşılacak, sevgili atların isimleri arşivimizde sürekli olarak yaşayacaktır.

iyi eğlenceler ve teşekkürler.

e posta onayı

mailinize gelen e posta onayını tıkladığınızda sözlükte oturumunuz açık olmalıdır. oturumun kapalıysa, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra mail'deki linke tıklayarak üyeliğinizi aktive edebilirsiniz.

denedik %100 çalışıyor .)

üyelik mail sorunu

*üye olurken e-posta gelmedi sorunu yaşanabilmekte bunla ilgili şikayetler olmaktadır. üye olurken doğru şekilde yazdığınız e-posta adresinize mutlak onay maili gönderilmektedir.

gmail, hotmail ve yahoo gibi e-posta servislerinin bizim gönderdiğinmiz onay e-postaları önemsiz/istenmeyen olarak algılamaları durumunda önemsiz e-posta / istenmeyen e-posta / junk mail / bulk mail / spam mail olarak işaretlenmesi ve bu klasörlere düşmesi mümkün olmaktadır.

lüften posta alıcınızın belirttiğimiz bölümlerini de kontrol edin. size gönderdiğimiz linke tıklayıp açılan sayfada onaylama butonunu tıklayın.

yazar alımı

1. nesil yazar alımı için çaylaklık süreci bir süre çalışmayacaktır. kullanıcı kaydı oluşturan herkes doğrudan yazar olacaktır.

kullanıcı adı alırken şunlara dikkat edin:

-türkçe karakter kullanabilirsiniz.
-boşluk kullanabilirsiniz.
-karakter sınırlaması 20'dir.

üyelik kaydını yaptıktan sonra size mail olarak gönderilen onay kodunun gönderildiği linki tıklayarak üyeliği aktif hale getirebilirsiniz.

maili gelen kutusunda göremiyorsanız lütfen spam kutusunu kontrol edin.
youtube abone hilesi