şaşırtan fotofiniş sonuçları

her yarışseverin mutlaka tanık olduğu fotofiniş sonuçlarını derliyoruz. hani "kesin şu kazandı ya benim gözüm asla yanılmaz" dediğiniz halde fotofiniş abinin "ahan da bu kazanmış" dediği sonuçlardan söz ediyorum.

benim aklımda kalan en son örneği 26 şubat 2017'de koşulan grup 2 şirinyer koşusu'ydu.

meşhur cankardeşler-egebeyi yarışı.

işte karışınızda fotofiniş görüntüsü ve yarışın kendisi:

http://tjk-vod.ercdn.net/fotoftp/2017/17022625.jpg

tam tarihini net olarak hatırlayamıyorum aşağı yukarı 2002 2003 dönemleriydi orada ayna ile gerçek görüntü arasında fark vardı diye hatırlıyorum.
90 lı yıllarda ilk ayakta alişanağa fotoda sedoş'a geçilmişti. bende alişanağa tekti ama net bir şekilde geçildiği için ayna fotosunu beklemeden kuponumu yırtmıştım. ilginç bir şekilde alişanağa'yı asmışlardı. oldukça eski olduğu için bulmak imkansız ama egebeyi'nin cankardeşler'i geçişinden çok daha netti. bir de madem eskilere gittim mehmet kaya'nın tam foto önünde süleyman akdı'nın talimatına uyarak kendini ayna önünde sam land'dan atıp yarışı nevres'in kazanmasına sebep oluşuna da selam olsun.
90 lı yılların sonuydu. istanbul ve ilk ayak koşuusydu. haktan çıkmış numaraya tempoyu belirlemişti, düzlükte antepli ile müthiş bir lüte girdiler. sonlarda tazeleyen haktan fotoda baş farkıyla aldı diye sevinirken (ki ciddi bir sürprizdi) fotodan sürdirek antepli çıktı. bizim için ciddi bir şok olmuştu...
kamera açısından içerideki derince boyunla kazandı derken, fotoda dışarıdaki tokuşun kızı astılar. buyrun videosu http://www.tjk.org/TR/YarisSever/Info/ShowVideo?Tarih=08/12/2017&SehirId=9&KosuId=2
1999 veya 2000 yılı m.kayanın sam land ile apranti zamanları tam fotoda koşunun bitmesine 2-3 metre kala eğerinin kayması sonucu bu güne kadar gördüğüm en apsürt foto sam land önde yanın da ucan m.kaya ; altında at olmadan yarış kazanan ilk apranti olarak tarihe geçmelidir. :)
youtube abone hilesi