özcan yıldırım

işini güzel ve temiz yapan mertligi ve insanlıgı ile sahaların dışındada gönüllerde taht kurabilecek bir insandır. her jokey gibi formsuz oldugu dönemler anlar olabilir fakat özcan yıldırımı diğer jokeylerden ayıran en önemli özelligi kendisini geliştirmeye sürekli açık bir insan olmasıdır.. kibir ve insanlara tepeden bakma huyu yoktur meraba dersiniz nasılsın der oturur sizinle yemegini yer çayını içer kendinden kücüklere abi diye seslenir bunlar bir sporcuda olması gereken şeylerdir. şuandaki konumu ile kesinlikle bir lider pozisyonundadır ve ilerleyen senelerde bunu çok net sergileyecektir.ayrıca dikkatlerden kaçmaması gereken bir başka şeyde eli yüzü düzgün bir kaç jokeyden birisidir bana göre ve iyi konuşma becerisine sahip bunlar önemli gençler. sadece ata binip kamçılamakla olmuyor .
stilini begendigim nadir jokeylerden. geçtiğimiz gunlerde de yarış sonrası jokey odasi yakinlarinda bir tartaklanma olayi olmuştur.
2018 senesinde ilk grup yarış zaferini, 21.01.2018'de koşulan hasan tahsin koşusu'nda saadın gücü ile elde etti.
kaliteli üç beş jokeyden biridir bindiği ata resmen katkı sağlar diğeride uğur polattır.
2018 yılında 2. sınıf koşu 1.'liğini kocali vali koşusu ile elde etmiştir.
fehmi dinkçioğlu koşusu'nda sıralama değişikliğine neden olan faul gerekçesiyle 10 gün at binmeme ceza almıştır.

(bkz:#1471)
2017 gazi’sinde çok ciddi dayak yemiş (zafer meydanının sahipleri tarafından) ancak her nedense şikayetçi olmamıştır, karakter olarak çok düzgündür ona kimse laf edemez ancak her yarışında atlara yaslanır, umarım olmaz ama ben birgün çok ciddi bir kaza yaşayacağını düşünüyorum. irlanda’da çok ciddi şeyler öğrendi irlanda öncesi gerçekten çok çok çok kötü jokeydi.
youtube abone hilesi