mister görkem

bugünkü sait akson koşusu birinciligi ile gazi koşusuna buyuk ihtimalle favori çıkacak tay.
http://www.pedigreequery.com/mister+gorkem
mister görkem in pedigrisine gazi kazanan safkanlar açısından bakarsak powerscourt un babası sadlers wells ile kısrak babası rainbow quest avrupadaki önemli grup koşularda sürekli karşımıza çıkar. ancak ülkemiz açısından baktığımızda çok fazla karşımıza çıkmaz.

powerscourt un kısrak babası olan rainbow quest de sadlers wells gibi çok önemli bir hat ancak o da gazi de neredeyse yok gibi. ancak baba kardeşi bacheleros party ile matador yaşar da kısrak annesinin babası kavranhan da baba bin ajwaad ile inspector da karşımıza çıkar.

ülkemizde çok sevilen ve hakkını veren kaneko pivotal polar falcon nureyev olarak sadece fair tail in babası cossack guard 'ın babası olarak karşımıza çıkar burada nureyev hattının bir kızı olması bence önemli bir noktadır. kısrak babası ocean crest ve storm bird hattı gazide yok.

northern dancer açısından bakarsak northern taste ile renk ve divine heart the minstrel ile mystical storm da unfuwain ile pan river eagle eyed ile popular demand barnato el gran senior ile grand ekinoks imperial fling ile bold pilot ta karşımıza çıkmakta .
parayı alır..
minnak bişe ama sonları hiç öle değil wolla
bariyer dibini daha çok seviyo anladığım kadarıyla,uğur polat gazide orlardan iyi bi yer edinebilirse fazla lakayit davranmadan çok çok etkili gelicektir sonlarda,yeterki atı alan edirneye varmasın...
gazi kosusundaki en büyük favorimdi sprint mesafesinde çok güzel bir yerdeydi amma etkili sptintini yapamadı kısmet değilmiş ....
youtube abone hilesi