hilal ergenekon

mevcutta tjk tv ve tv8 de program sunucusu. ege üniversitesi iletişim fakültesi gazetecilik bölümü 2003 yılı mezunu.
söylenmez ama doğum tarihi: 1 temmuz 1981, 36 yaşında, bekar
atv'de sabah kuşağında kahvaltı haberleri'nin spikeriydi yaptıkları "çay" ve "maaş" diyaloğu nedeniyle işlerine son verilmişti.

keşke izlediğim bütün at yarışı programlarını o sunsaydı dediğim güzel kadın. güzel olmasının yanı sıra gerçekten işi bilen tecrübeli ve zeki bir sunucu. toplamda; güzel+tecrübeli+zeki. bonus olarak da sarışın :)
resmi internet sitesi hilalergenekon.com

sitesinin logosunda kızılay amblemine benzer bir hilal var. acaba burda gizli bir mesaj mı var?
hilal ergenekon, “günaydın doktor” ile tv8 ekranlarında program yapıyor
arada birde dizide oynadı galiba, derste veriyor, bu güzellik, bu kabiliyet, bu yetenek, sonucunda da başarı geliyor tabii
aynı okuldan mezun olduğum zamanının başarılı tık spikeri.
her daim guler yuzlu, sicakkanli, mutevazi..pozitif enerjisi hic bitmeyen guzel televizyoncu..insallah hak ettigi yerlere gelir.
tjk tv'nin neşe kaynağı o çıkınca bizede morla geliyor ekrana biraz daha yaklaşıyoruz
arada verdiği atları kimden alıyor bilmiyorum, ismini begendiğinimi söylüyor yoksa biri kulağınamı fısıldıyor ama verdiği atlar o yarış gelmese de bir sonrakinde kazanıyor
ersin korkut'mu hadi canım, daha neler... yalan söylerken bile yakışıyormu diye bakmak lazım :)

biraz zayıflasa güzel kadın aslında.
yarış camiasının ilgi odağı, üzerine yönelen okları (bkz:zeyna) gibi savuran padok güzeli. işin esprisi olarak, aşım sezonunda kendisine her zamankinden biraz daha fazla dikkat etmesini öneriyorum. (bkz:maşallahlı bağyan)
kendisine küçük bir eleştiride bulunmuştum twitter da hayranlarını üzerime tabiri caizse saldırtmıştı :))
ganyan sözlük'de hakkında en çok entry girilen kişi olarak uzak ara öndedir şu an itibari ile. bu vesile ile kendisini tebrik ediyorum.
bu hatun varken eyeliner aldatmacası ecem karakaş'ı takip edip, like atanlar biseksüeldir.
an itibariyle ateşinin yükseldiğini bildirip beni yaslara boğan, "sana bir şey olmasın, beni yoğun bakıma yatırın" dedirten hastası olduğum, kendisi şuan hasta, beni çoktan kanser etmiş derdimin dermanı onkoloji uzmanım. (bkz:günaydin doktor)
kendisine attigim tweeti retweetleyen ama yayında okumayan güzel sunucu. https://twitter.com/umutvural/status/952485692952797184
at yarışlarının ekranlardaki en güzel karşılığı :)) programların hepsini mümkünse o sunmalı.
bence tjk nın en guzel yuzu
gazi koşuları gününde veliefendinin en göz alıcı hanımefendisi
bir kısım arkadaşlar hem güzel hem zeki demiş.bir kadın aynı anda hem güzel hem zeki olamaz birinden biridir yani.bilimsel verilerden bahsediyorum .at avrat silah üçlemesinden gidersek avratlar hakkında bu kadar kültürsüz olanların at yarışında da plase ikili bile tutturamamaları gayet normal,silahıda delikli boru zanneder bu yarışseverler!!!!!!!! (bilimi hiç bir zaman göz ardı etmeyelim)
her gün ilk koşudan 2 saat önce tjk tv'de yayınlanan yarış zamanı isimli programın moderatörlüğünü yapıyor.
youtube abone hilesi