hakan cantınaz

tay tv genel yayın yönetmeni, son düzlük programı yapımcısı ve moderatörü, duayen televizyoncu.

twitter adresi: https://twitter.com/cantinazhakan

benim televizyonda gördüğüm ilk at yarışı programcısı hasan saydam’dı. hasan saydam şimdilerde tjk tv’de yine programcılık yapıyor ama hakan cantınaz ve son düzlük programı daha bilinir.
nedense bana hiç samimi gelmeyen yarış yazarı.
yıllardır tay tv'de program yapmaktan bıkmadı
erayın ekürisi
gazeteye verdiği şablonu oynamaya güç yetmez.
takip etmesemde bazen verdiği ters atlar geliyor derler
oyununu alıp kesip parçalamak yapıştırmak kupon kurmak gerekir.
anladığım kadarıyla seveni kadar sevmeyenide var. çok göz önünde bir insan. bir süre önce kendisine bir konuda danışmak için twitterdan mesaj atmıştım. gayet anlayışlı ve nazik bir dille anlatmıştı. şahsen tanımıyorum ama gördüğüm kadarıyla beyefendi bir insan. entrikalarla dolu olduğu her halinden belli olan atçılık camiasında sevmeyenlerinin olması da gayet normal diye düşünüyorum. onun pozisyonunda olan bir insanın herkesi memnun etmesi mümkün olmadığı gibi böyle bir şeye ihtiyacı da yoktur diye düşünüyorum. allah sağlık sıhhat versin. uzaklardan kendisini izlemeye ve takip etmeye çalışıyorum. umarım daha uzun yıllar atçılıkla ilgili programlarını izleyebiliriz.
at yarışı medyasinin oluşmasında atahan zilcioglu ile beraber emegi en cok olan kisilerden. tv programini kendisi olduğu icin degil eray ve ümit icin izlerdim. pek samimi buldugum söylenemez. basarilar diliyorum.
şahsi kanım bazen çok hararetlense de genel itibariyle iyi biri. ümit sadi konusu ise tam bir muamma ama nerdeyse 10-12 sene beraber yayın yaptığı arkadaşı birden yayından çekildi tek bir açıklama yok yapıldıysa da ben görmedim (bkz:ümit sadi)
bana hiç samimi gelmiyor eleştiriye tahammülü yok twitterde küfür ya da hakaret etmeden kendisini eleştirdim direk engelledi dünyanın kendi etrafında döndüğünü zannediyor programını izleme sebebim eray balcı'dır
ben kendisini tanıyamadım ne yazıkki,programlarını izlemiyorum hiç izlemedim daha tanımak için ordaki sinemalar yetersizdir zaten,twitırdaki üçbeş kelimesi yeterli olacaktı bana ama takip bi le edemedim sanırım engelledi beni ne manaysa:))
oldukça havalı, garip bir egoya sahip bir kişilik. eleştiriyi hiç kabul etmeyen, ve anlamsız bir şekilde çok kolay sinirlenen bir insan.
tay tv tel hatlarıyla yarışsevere yıllardır yardım eden! gazetedeki min 400tl şablonlarıyla çok başarılı olan! ve yine tay tv de programlarında o kadar yetenekli yarış yazarı varken karabulut gibi çöken kişidir.
kendisi hakkındaki düşüncelerimin doğru olduğunu şu anda twitter üzerinden kendisine mention atan yazarların gösterdiği kişi.
twitterda sürekli #tbt fotoları atar. bodrum aşığıdır.
nedense sahaya çok uğramıyor. muadilleri hergün velideler.
yaptığı programla hiçbir şeye, yarışsevere faydası olmayan, tahmincilikle uzaktan alakası olmayan ama ne hikmetse o programı kimseye kaptırmayan kişidir kendisi. önceki yarışları değerlendirirken gelen at için benim şablonda vardı der ki doğrudur çünkü tahminlerinde nerdeyse bütün ayaklar hastanedir.
youtube abone hilesi