fuat çakar

türkiye'nin gelmiş geçiş en dürüst ve başarılı jokeylerindendir hatta ve hatta en tepededir. kendisini uzun süredir eski halinden uzakta görüyoruz ama onu at üstünde görmek mutluluk verici. atını öpen jokeyin daha çok at binmesi ve kazanması dileğiyle.
ailece altılı oynadığımız dönemde annemin baş jokeyi olan kişi. sırf bu sevgiden dolayı yazdığı fuat cakar in bindiği atlardan dolayı iki kez altılı tutturmuşluğu vardır. kaçak atlara iyi bindiğine dair yarışsever arasında inanış vardır. kavranhan ve fernando ile iki kez gazi kazanmışlığı vardır.
iphone ile bira kapağı açtığı soylenen yaşayan efsane jokey :)
en sevdiğim jokeydir. şuanda at binememesi üzücü ve anlamsızdır. birden bire 2010 dan sonra doğru düzgün yarış kazanamamaya başladı son 2-3 senedşr düzenli yarış bile koşmuyor. camia dışında kaldı çok ilginç sakatlandı mı küstü mü başka bişey mi oldu tek satır bilgi de yok ki bu daha da ilginç kanımca. şuan herhangi bir baş jokeyin durduk yerde yarış kazanamaması hatta yarış bile koşmaması ne kadar ilginçse fuat çakar için bu ilginç durum 4-5 senedir geçerli. bu saatten sonra sanmıyorum ama en azından bi sadettin boyraz kadar yarış koşar ve kazanır.
at biniş stili ile diğer jokeyler arasından hemen farkedilir. atın üstüne yatar gibi olabildiğince yatay bir pozisyonda biner.
youtube abone hilesi