farklı analiz

enver arslan’ın moderatörlüğünü yaptığı, pazartesi akşamları tjk tv’de yayınlanan program.

haftanın önemli ve tarışılan yarışlarını analiz edip, yarışçılıkla ilgili konularda gelen izleyici sorularını yanıtlıyorlar.

programın diğer iki daimi katılımıcısı ise gökhan gül ve barbaros doruk.
dün geceki programlarının başında tabiki normal olarak kadın seyislerden başladılar..7-8 dakka kaynattılar bi güzel,bakan dedikçe birbirlerinin gözlerinin içine içine gülüşleri çok hoşuma gitti...
sonra baktım yarışlara geçtiler kapadım...
kapamadan önce manidar bi şekilde sordu bu haftaki manşetin ne olurdu diye kulağında nal sesli kardeşimiz eski jokeylerimizden gökhan güle o da en sevdiğimiz gülüşüyle manşetsizliğini belli ederek jokeylerimiz dedi,halbuki kaç gündür #yarissever birsürü konuda bağırıyordu onlara,onlar 31tanesinden 1ini manşet yaptılar,sonra naaptılar görmedim...saolsunlar..
hali hazırda at yarışı gündemi ve yarış sonuçları üzerine yorum ve kritik yapılan neredeyse tek program olarak merakla beklenen ve izlenen yayın olma şansını kullanamayarak 'körlerle sağırlar birbirini ağırlar' isimli komedi dizisine çeviren, ekrana yakışmayan düşük profilli sunucu ve pusulasını şaşırmış yorumcular barıdıran programcık.
revizyona gidilmiş olan program. tjk'dan yapılan duyuruya göre; bundan sonra program enver arslan'ın moderatörlüğünde, atahan zilcioğlu ve süleyman akdı'nın katılımıyla devam edecekmiş.

barbaros doruk ve gökhan gül ise programdan ayrılmışlar. şahsen bu güncellemeyi beğendim. özellikle bir jokey efsanesi olan ve herkesin saygı duyduğu bir isim olan süleyman akdı transferi şahane olmuş. atahan zilcioğlu gibi bir yarış yazarı ise programı daha dobra kılacaktır diye düşünüyorum.

http://www.tjk.org/TR/YarisSever/News/Page/30559
dün akşam 2.5 saat süren program benim tjk tv'de izlediğim ve keyif aldığım en iyi program oldu.

süleyman akdı'nın doğal ve buram buram tecrübe kokan aktarımları ve atahan zilcioğlu'nun açıksözlü, net tarzı programa cansuyu gibi geldi. enver arslan da artık daha mutlu gibiydi ekranda.

umarım bu konsept bozulmaz.
yeni versiyonu ile talk show havası kazandığını söyleyebilirim. ki bu çok iyi oldu çok da güzel oldu tamam mı?
youtube abone hilesi