binbir

05.05.2014 doğumlu kır erkek arap atı.

aygır: turbo
kısrak: dileyla
kısrak babası: noktabatur
sahip: ferit arslan
antrenör: mustafa baydan
yetiştirici: ferit arslan
kum pistte iyi performansları olan borbore'nin anne kardeşi olan safkan, önde temposunu kabul ettirebildiği kısa vade düzeyindeki yarışlarda dahi iddialı olabilir. en son adana'da grup koşuda 6.'lığı olan binbir bugün kendisini tanıyan jokeyi müslüm baydan ile iyi bir sonuç elde edebilir.
bugün koştuğu koşuda startla birlikte yarışın liderliğini rusdamat'a kaptırınca düzlüğe kadar onu kovalayıp erken hızlanmak zorunda kaldı. yarışın temposunu belirleyememesi ve erken yürümesi yüzünden 200'de dışından gelen oltacı'ya geçilerek 2. oldu.
bugün istanbul’da katıldığı 1400 metre sentetik pistte koşulan kısa vade 7 ümit yaşar oğuzcan koşusu’nu daimi pilotu müslüm baydan idaresinde kazandı.

önceki yarışındaki hatayı yapmayarak temponun yükselmesine izin vermedi, önde kaçan rakibini 1 boy geride takip etip düzlükte yarışı çaldı ve ciddi bir sürprize imza attı.
ganyan sözlük’teki güzel bir takip operasyonu sonucunda bugün sürpriz yaptığı koşuda kolay şekilde kuponlara eklenmiştir. mission completed.
bu atı saat yönünün tersine koşarken yazmayın....bursa,kocaeli izmir gibi...
bide sürekli müslüm baydan biniyo,fantezi yapıyolar heralde....
youtube abone hilesi