atahan zilcioğlu

at yarışı yazarı, at sahibi ve aygır menajeri. yarisdergisi.com kurucusu.

kendisini hiç tanımasam da yazdıklarına ve hakkında yazılanlara baktığımda; bana hep, olduğu gibi görünen ve göründüğü gibi olan bir insan olduğunu hissettirmiştir.

twitter: @atahanzilcioglu
son günlerde attığı birkaç twitten anladığım kadarı ile sanırım bir yakınının sağlık sorunları nedeni ile zor günler geçirmekte olan yarış yazarı. hastasına acil şifalar, kendisine kolaylıklar diliyoruz.
kaç yıldır görüyoruz kimler var kimler yok bu camiada, bu abi daha değişik gelir bana hep, akıllı bakıyo bikere, karakterli bi duruş hissediyosun, bunu niye özellikle belirtiyorum çünkü yaşını başını almış eski isimleri saymazsak diğer yeni cıvataların içinde adam gibi duruyo o bakımdan...
yüzyüze de tanismak istedigim,sevdigim bir at ve at yarisi sevdalısı.. piyasadaki at yarışı tahminci ve yazarlarinin bence en samimi ismi. inş bir gün denk geliriz hipodromda..
protesto sonucu derece değişikliği yapılan fehmi dinkçioğlu koşusu’na ve bu koşu ardından halis karataş’ın da katıldığı son düzlük programında konuşulanlara dair ilgi çeken farklı bir yazı yazmış.

http://www.yarisdergisi.com/haberler/yazarlar/21562-skandal-karar-ve-gelismeler
yeni yayın döneminde, tjk tv’de yayınlanmakta olan farklı analiz’de olacaktır.
dün katıldığı ilk farklı analiz'de yayının başlarında heyecanını gizleyemese de sonradan gayet iyi toparladı ve katkıları ile programa resmen level atlattı.
youtube abone hilesi